Kim jesteśmy?

Infini by Burtan to kameralna pracownia kaletnicza z warsztatem w Krakowie. Ręcznie robimy skórzane wyroby o najwyższej jakości.

Polina i Witek

Jesteśmy wspólnikami i przyjaciółmi. Dla nas Infini to kontynuacja tego, co robiliśmy wcześniej. Dla Witka to rzemiosło. Od zawsze zakochany był w ręcznej pracy — za dzieciaka rzeźbił z tatą, jako nastolatek tworzył biżuterię z tysiącletniego dębu, a później zdobył jubilerską wiedzę od starszego mistrza. Dla Poliny będzie to przedsiębiorczość. Jej droga zawodowa rozpoczęła się w wieku 15 lat, kiedy założyła swój pierwszy biznes. Później pracowała w agencji reklamowej, założyła własne studio marketingowe i budowała tech-startup.

Nasze podejście jest proste — jeśli coś robimy, to robimy to najlepiej, jak potrafimy. Nasze zainteresowania nie ograniczają się jedynie do skóry, ale jest to świetny materiał, który pozwala tworzyć rzeczy najwyższej jakości

Nasza wizja

Wierzymy w odpowiedzialną konsumpcję — produkty ze skóry dobrej jakości służą przez wiele lat, nabierając swojego charakteru. Dlatego możemy kupować mniej i rzadziej, przedłużać życie każdej rzeczy i dbać o nią.

Wspieramy lokalne zamiast globalnego. Kupujemy skórę od rodzinnej garbarni spod Krakowa, gdzie skóra garbowana jest roślinnie, co zmniejsza wpływ na środowisko w porównaniu z innymi metodami.

Dostarczamy w małych ilościach. Nie posiadamy gotowych produktów — każdy produkt jest tworzony na zamówienie konkretnej osoby.

Ekipa Infini

Nasza historia

Nowy rozdział dla Infini rozpoczął się we wrześniu 2022 roku, kiedy przejęliśmy ten biznes od Mateusza Góreckiego. Jednak historia Infini sięga roku 2013, kiedy Mateusz udał się do Cambridge, aby doskonalić swoje umiejętności rzemiosła pracy ze skórą u 88-letniego brytyjskiego mistrza kaletnictwa, Allana Iceni. Cała historia Infini jest opisana na osobnej stronie.