Jak Podebrać Szerokość Paska Dla Mężczyzn: Praktyczne Wskazówki

Jak Podebrać Szerokość Paska Dla Mężczyzn: Praktyczne Wskazówki

Właściwy wybór szerokości paska jest istotny dla każdej męskiej stylizacji. Z niepokojem wspominamy facetów, którzy ubierają się w jeansy, ale zakładają cieniutkie paski. Dobrze dobrany pasek nie tylko utrzymuje spodnie na miejscu, ale także dodaje charakteru i stylu całemu outfitowi. W tym wpisie na blogu podpowiemy, jak dobrać szerokość paska do różnych typów spodni i różnych okoliczności.

 

1. Pasek o szerokości 4 cm: Doskonały do jeansów

Jeansy są jednym z najbardziej powszechnych elementów męskiej garderoby. Pasek o szerokości 4 cm doskonale pasuje do jeansów, ponieważ idealnie wpasowuje się w szerokie szlufki, które są stosowane w męskich modelach. Zauważ, że na damskich jeansach szlufki zazwyczaj mają szerokość 3,5 cm.

Założenie paska do jeansów dodaje klasy i uzupełnia stylizację. Nie jesteś już naiwniakiem, który założył pierwsze lepsze spodnie, ale komunikujesz - chociaż jestem wyluzowany, a jednak o stylu nie zapominam.

 A man sitting in a leather belt. Сlose-up.     A man sitting in a leather belt

 

2. Pasek o szerokości 3,5 cm: Idealny do casualowych, tkaninowych spodni

Kiedy preferujesz casualowy wygląd i zakładasz spodnie z tkaniny, pasek o szerokości 3,5 cm jest odpowiednim wyborem. Czwórka, mówiąc szczerze, byłaby trochę przesadą, a trójka zbyt subtelna. 3,5 cm doskonale komponuje się z chinosami, lnianymi spodniami i innymi casualowymi rodzajami materiałów.

A man sitting in a leather belt. Сlose-up        A man standing in a leather belt. Сlose-up

 

3. Pasek o szerokości 3 cm: Idealny do garniturów

Jeśli przygotowujesz się do formalnej okazji, takiej jak ślub lub nawet spotkanie biznesowe, to pasek o szerokości 3 cm będzie najodpowiedniejszy. Jest to klasyczna szerokość paska do garniturów. Ten maluch po prostu dodaje dobrego stylu! Broń Boże, aby nie założyć znoszonego i półmartwego paska do eleganckiego garnituru. W formalnej stylizacji ta reguła działa jak nigdzie indziej - dobry pasek widać, ale gówniany pasek widać dużo bardziej.

 

Kilka Dalszych Wskazówek:

  • Materiał Paska: nie zapominaj również o materiale, z którego wykonany jest pasek. Skóra naturalna jest zazwyczaj najlepszym wyborem, zwłaszcza jeśli chodzi o jeansy i formalne okazje. Ale nie jesteśmy totalnie zwariowani, wiadomo że czasem warto do bojówek ubrać fajnego Carhartta z poliestru.
  • Kolor Paska: jeśli chodzi o paski w szerokości 4 i 3,5 cm, najbardziej uniwersalnym zawsze będzie brązowy (sprawdź nasz ciemny brązowy pajet), a od razu po nim czarny. To stanowi podstawę w kwestii pasków w garderobie, a opcje kolorowe są świetnym sposobem na dodawanie ciekawych akcentów do stylizacji. Natomiast przy wyborze pasków o szerokości 3 cm, staraj się dobierać kolory zgodne z butami lub innymi akcesoriami, aby stworzyć spójny wygląd.
  • Eksperymentowanie: pomijając wszystko, co napisaliśmy powyżej, pamiętaj, że najważniejsze jest świetnie się bawić. Śmiało olej wszystkie nasze porady, nie bój się eksperymentować i dostosowywać paski do swojego osobistego stylu. Wybierz pasek, w którym czujesz się komfortowo i który podkreśli Twój indywidualny charakter.

 

Warto pamiętać, że odpowiednio dobrany pasek robi robotę! Biorąc pod uwagę rodzaj spodni i okazję, będziesz w stanie wybrać pasek, który doskonale podkreśli Twoją klasę i sprawi, że będziesz czuć się pewnie.

Dobry pasek - dobre życie! Na razie!