Księga pytań i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące naszej firmy lub sklepu Infini by Byrtan?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobne pytanie ktoś nam już wcześniej zadał.
Polecamy, aby zanim do nas zadzwonisz lub napiszesz przewinąć stronę w dół w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytanie. Możesz też wciśnać na klawiaturze kombinację klawiszy Ctrl + F aby przejść do wyszukiwania słów kluczowych.
Umieszczamy tutaj wszystkie istotne pytania i na bieżąco na nie odpowiadamy. 

Pytanie: Gdzie mogę zamówić pasek?
Odpowiedź: Poza naszym sklepem www, pasek możesz kupić w jednem z lokalów w Krakowie (adresy znajdziesz na stronie Kontakt), również na targach w Warszawie. 

Pytanie: Kiedy będziecie na targach?
Odpowiedź: Informacje dotyczące imprez targowych oraz wszelkiego rodzaju jarmarków znajdziesz na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Pytanie: Czy do zakupionego paska dostanę dodatkową szlufkę?
Odpowiedź: Do każdego zakupionego paska dołączamy dodatkową szlufkę (To ta szlufka, która trzyma pasek na wysokości kieszeni. Można ją swobodnie przesuwać po pasku.)

Pytanie: Zgubiłem szlufkę do mojego paska, czy mogę ją zakupić?
Odpowiedź: Jeżeli to Twoja pierwsza zgubiona szlufka, to możesz ją od nas bezpłatnie otrzymać. Po prostu odwiedź nas na targach (informacje o targach znajdziesz na Facebooku oraz Instagramie) lub napisz do nas wiadomość mailową.

Pytanie: Zadrapałem mój pasek, przechodząc obok wystającego, ostrego, metalowego urządzenia i została na nim wielka rysa. Jak mogę się jej pozbyć/ ją zakryć?
Odpowiedź: W takim przypadku jak i w przypadku wszelkich zarysowań możesz wykorzystać krem do pielęgnacji skóry. Sprawdź na niewidocznym kawałku materiału czy krem nie przyciemnia oraz czy nie powoduje niechcianej reakcji. Następnie natrzyj kremem okolice zadrapania na pasku i pozwól mu wchłonąć odżywcze substancje. Możesz również po nałożeniu kremu polerować zadrapanie kawałkiem materiału (w tym wypadku najlepiej sprawdza się len)

 

Jeżeli jednak pragniesz się z nami skontaktować, przejdź do zakładki Kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl