O firmie

Historia zaczyna się, kiedy w 2013 roku Mateusz wyruszył do Cambridge w Wielkiej Brytanii, by zagłębić tajniki rzemiosła pracy w skórze. 

Swoje umiejętności doskonalił u 88-letniego Brytyjskiego mistrza kaletnictwa Allana Iceni, który przekazał Mateuszowi swoją wiedzę i umiejętności.
Alan podzielił się również mądrością, która ukształtowała jego życie i która na jego cześć stała się później misją Infini Goods. Alan powiedział:
,, jeśli zbudujesz znakomitej jakości spersonalizowany produkt, który przetrwa próbę czasu, to zostaniesz w sercach ludzi tak długo, jak długo służył im będzie ten produkt".

Biznes w Anglii rozwijał się znakomicie, jednak bohater tej historii postanowił wrócić do Polski. Przez kolejne 5 lat doskonali swoje umiejętności i buduje zespół, dla którego wyznacza najważniejszy cel.
Celem zespołu Infini Team jest, aby za każdym razem stworzyć pasek, który przetrwa dekady codziennego użytkowania.

Bo przecież nasi dziadkowie nosili jeden pasek nawet 60 lat.

Pod koniec 2014 roku otworzyliśmy nasz pierwszy przenośny, skórzany warsztat na Warszawskim Żoliborzu. Od tamtej pory wiele osób wraca do nas, chwaląc sobie noszone już przez wiele lat paski.
Od tego czasu pojawiamy się na targach modowych, jarmarkach i imprezach targowych, gdzie na miejscu robimy dla Was ponadczasowo trwałe paski spersonalizowane inicjałami.

Od samego początku największej motywacji dostarczają nam osoby, które zakupiły u nas pasek dla siebie i zadowolone wracają po kolejne dla swoich bliskich i rodzin.
Zaufanie to dla nas najcenniejsza waluta.

Dla wszystkich pasków Infini Goods obowiązuje Program Bezpłatnych Modyfikacji oraz jasne Zasady 5-Letniej Gwarancji.


Mówią o nas:
                      

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl