Nasza historia

Narodziny marki Infini, nasz rozwój i plany na pszyszłość

Pewnie kojarzysz paski Infini z Mateuszem, cytując naszych klientów: taki wysoki, przystojny blondyn w okularach. To właśnie Mateusz stworzył ten skórzany mikrokosmos.

Historia zaczyna się, kiedy w 2013 roku Mateusz wyruszył do Cambridge w Wielkiej Brytanii, by zagłębić tajniki rzemiosła pracy w skórze. Swoje umiejętności doskonalił u 88-letniego Brytyjskiego mistrza kaletnictwa Allana Iceni.
Alan podzielił się mądrością, która na jego cześć stała się później misją Infini Goods. Alan powiedział: 
«jeśli stworzysz znakomitej jakości spersonalizowany produkt, który przetrwa próbę czasu, to zostaniesz w sercach ludzi tak długo, jak długo służył im będzie ten produkt».

Biznes w Anglii rozwijał się znakomicie, jednak bohater tej historii postanowił wrócić do Polski i zebrać grupę osób pełnych pasji, które wspólnie będą działać na rzecz produkcji wyrobów najwyższej jakości.
Aspirujemy do tego, aby za każdym razem stworzyć pasek, który przetrwa dekady codziennego użytkowania.

Przecież nasi dziadkowie nosili jeden pasek nawet 60 lat.

Ale, jak mówią mędrcy, jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Tej jesieni w historii pojawią się nowi bohaterowie, więc poznajmy się bliżej.

 

 

Nazywamy się Witold i Polina, kontynuujemy dzieło Mateusza, oraz pielęgnujemy dawne tradycje Allana. Zapewniamy — nie musisz się martwić o zmiany jakości produktów. Paski Infini są w dobrych rękach, w gorących sercach i czystych umysłach.
 

Spotkajmy się w Social Media

                       
Facebook         Instagram        YouTube
 

 

Zobacz jak powstają ręcznie robione paski skórzane z inicjałami:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl